Marks vēbers

Fetels izcīna devīto uzvaru pēc kārtas, Vēbers beidz karjeru ar 2.vietu 25.11.2013

Ar devīto Sebastjana Fetela uzvaru noslēdzās Brazīlijas GP izcīņa, kamēr Marks Vēbers savā pēdējā sacīkstē izcīnīja otro vietu.

Marks Vēbers izcīna pirmo starta pozīciju Suzukas trasē 12.10.2013

Marks Vēbers izcīnīja pirmo starta pozīciju Japānas GP izcīņā. Tā ir pirmā austrālieša pole Suzukas trasē un pirmā šajā sezonā.

Pēc Vācijas "Grand Prix" incidenta FIA aicina uzlabot drošību boksos 09.07.2013

Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) ir pieprasījusi pastiprināt drošības nosacījumus F-1 sacensībās boksu celiņā, ziņo ārzemju mediji.

Niko Rosbergs Lielbritānijā izcīna otro uzvaru sezonā 01.07.2013

Pēc Sebastiana Fetela izstāšanās tehnisku problēmu dēļ, savu otro uzvaru sezonā Lielbritānijas GP izcīnīja Niko Rosbergs, kamēr Marks Vēbers, kurš Silverstonā bija uzvarējis divas reizes iepriekšējos trīs gados, finišēja otrais.

Marks Vēbers tomēr pamet F-1 27.06.2013

Austrāliešu pilots Marks Vēbers pēc šīs sezonas tomēr atvadīsies no F-1 un pievērsīsies citām autošosejas sacensībām, ziņo ārzemju mediji.

Fetels atkal ātrākais, abi 'Mercedes' paliek trases malā 15.03.2013

Arī otrajā treniņu sesijā pirmas Austrālijas GP izcīņas ātrāko apļa laiku uzrādīja Sebastianas Fetels, kamēr aiz viņa ierindojās komandas biedrs Marks Vēbers.

Vēbers ātrākais F-1 Lielbritānijas 'Grand Prix' posmā 09.07.2012

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta devītajā posmā - Lielbritānijas "Grand Prix" - svētdien uzvaru izcīnīja "Red Bull" komandu pārstāvošais Marks Vēbers.

Marks Vēbers uzvar Monako GP no pirmās starta pozīcijas 28.05.2012

Ar Marka Vēbera uzvaru ir noslēgusies Monako GP izcīņa. Austrālietis startēja no pirmās starta pozīcijas un aizvadīja lielisku sacīksti, izcīnot otro uzvaru Montekarlo ielās savā karjerā.

Fetels atzīts par labāko arī F-1 komandu vadītāju balsojumā 16.12.2011

Aizvadītās sezonas Pirmās formulas (F-1) čempions Sebastjans Fetels no "Red Bull" vienības atzīts par labāko gada pilotu arī F-1 komandu vadītāju vērtējumā, vēsta interneta mājaslapa „autosport.com.”